Kadra pedagogiczna Szkoły to nauczyciele o wysokich kwalifikacjach uczący równolegle w szkołach państwowych, pedagodzy akademiccy z tytułami naukowymi profesora zwyczajnego i doktora oraz czynni grający muzycy

Newsletter

BRĄZOWY DYPLOM dla chóru

Wpisany przez Ewa Zielińska poniedziałek, 23 kwietnia 2018 15:11

Chór naszej szkoły pod dyr. Agnieszki Maślanki zdobył BRĄZOWY DYPLOM na V Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego odbywającym się w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach w dn 20-21 kwietnia 2018 r. Akompaniował  Dyrektor Paweł Rozbicki.
GRATULUJEMY :)
   

Ruszył nabór na rok szk. 2018/19

Wpisany przez Ewa Zielińska piątek, 20 kwietnia 2018 13:45


Zapraszamy dzieci od 6 roku życia oraz młodzież, a także absolwentów szkół I stopnia - na specjalności: wokalistyka i instrumentalistyka w zakresie szkoły II stopnia.

Przesłuchania wstępne do szkoły odbywają się w:
poniedziałki - piątki (15.00 - 19.30) po wstępnym umówieniu telefonicznym tel. 22 787 21 00 w godz. 14.00 - 19.00
Prowadzimy naukę gry na:
fortepianie
skrzypcach
wiolonczeli
altówce
flecie
klarnecie
saksofonie
trąbce
akordeonie
perkusji
gitarze
harfie
organach
oraz
śpiew solowy
w zakresie szkoły II stopnia

a także Smile
zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do zerówki muzycznej - czyli na umuzykalniające zajęcia C. Orffa

WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM NAUKĄ W NASZEJ SZKOLE POLECAMY KONCERTY I AUDYCJE MUZYCZNE W WYKONANIU NASZYCH UCZNIÓW ( NA KTÓRE ZAWSZE JEST WSTĘP WOLNY) - bieżące informacje w zakładce

" KONCERTY i AUDYCJE"oraz na facebook'u

pl.facebook.com/muzyczna.wolomin/
   

WYRÓŻNIENIE dla Mai Pajorek

Wpisany przez Ewa Zielińska czwartek, 19 kwietnia 2018 14:26

Nasza uczennica MAJA PAJOREK z klasy fletu p. Moniki Walter - Rosiak zdobyła WYRÓŻNIENIE (w gr. 0) na XVII Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym odbywającym się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie w dn 18 kwietnia 2018r.
Gratulujemy;)
   

III NAGRODA dla Natalii Muchy

Wpisany przez Ewa Zielińska wtorek, 06 marca 2018 15:06

Nasza uczennica NATALIA MUCHA  z klasy skrzypiec p. Dominiki Karwowskiej zdobyła III MIEJSCE na III Ogólnopolskim Konkursie Miniatury Skrzypcowej odbywającym się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4  im. Karola Szymanowskiego w Warszawie w dniu 3 marca 2018.
Gratulujemy ;)
   

WYRÓŻNIENIE dla Jana Szymanowskiego

Wpisany przez Ewa Zielińska poniedziałek, 29 stycznia 2018 18:12

Nasz uczeń JAN SZYMANOWSKI kl. III - fortepian ( klasa Pawła Rozbickiego) otrzymał WYRÓŻNIENIE na XX Regionalnym Konkursie Fortepianowym im. J.S. Bacha odbywającym się w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. K. Kurpińskiego w Warszawie w dn. 12 stycznia 2018 r.
GRATULUJEMY :)
   

PLAN ZAJĘĆ ZBIOROWYCH 2017/18 - SZKOŁA II STOPNIA

Wpisany przez Ewa Zielińska środa, 28 czerwca 2017 12:49

PLAN ZAJĘĆ ZBIOROWYCH NA ROK SZKOLNY 2017/18

SZKOŁA II STOPNIA

 

KSZTAŁCENIE SŁUCHU dr Małgorzata Waszak sala nr 12

czwartki:

15.30 – 17.00 – grupa I

17.00 – 18.30 – grupa II

18.30 – 20.00 – grupa III

 

HISTORIA MUZYKI, LITERATURA MUZYCZNA, CZYT.NUT GŁ. mgr Dariusz Waszak_

sala nr 5

poniedziałki:

16.15 – 17.00 – czytanie nut gł. ( kl. I wokalna)

17.00 – 17.45 – czytanie nut gł. ( kl. II i III wokalna)

17.45 - 19.15 - historia muzyki kl. I

czwartki:

15.30 – 17.00 –historia muzyki kl. III

17.00 – 18.30  – historia muzyki kl. II

 

HARMONIA, FORMY MUZYCZNE, ZASADY MUZYKI Z EL. EDYCJI NUT, KSZTAŁCENIE SŁUCHU - dr hab. Sławomir Zamuszko sala nr 12

poniedziałki:

17.45 – 19.15 – kl. III formy muzyczne

19.15 – 20.45 – kl. III harmonia

wtorki:

17.45 - 19.15 -   kl. I  wokalna  - kształcenie słuchu

19.15 – 20.00 – kl. I zasady muzyki z elem. edycji nut

20.00 – 20.45 – kl. II zasady muzyki z elem. edycji nut

 

ZESPÓŁ WOKALNY ( dla wydz. wokalnego - od klasy II) – mgr Sylwia Krzywda sala nr 9

środy 17.30 - 19.00

 

CHÓR SZKOLNY – mgr Agnieszka Maślanka sala nr 19 (aula)

poniedziałki:

17.45 – 19.15

 

ORKIESTRA – ___________________________________prof. dr hab. Szymon Kawalla

aula nr 19

soboty:

8.00 – 8.45 – próba sekcji instrumentów dętych, perkusji, akordeonu

8.45 – 10.15 – próba całej orkiestry

10.15 – 11.00 – próba sekcji instrumentów smyczkowych

 

DYKCJA I RECYTACJA ( dla wydz. wokalnego -wszystkie klasy)

wtorki 16.30 - 17.15 - grupa wokalna p. Urszuli Napiórkowskiej s. nr 2

piątki 16.10 - 16.55 - grupa wokalna p. Marii Romejko - Duch s. nr 12

 

ZESPÓŁ KAMERALNY ( dla kl. I i II - instrumentaliści) – mgr Agnieszka Maślanka – _sala nr 2

poniedziałki 16.15 – 17.45 - zespół I

poniedziałki 19.15 - 20.45 - zespół II

 

ZESPÓŁ KAMERALNY ( fleciści) - mgr Monika Walter - Rosiak - sala  nr 3

soboty 10.15 - 11.45

 

 

   

PLAN ZAJĘĆ ZBIOROWYCH 2017/18 - SZKOŁA I STOPNIA

Wpisany przez Ewa Zielińska środa, 28 czerwca 2017 12:46

PLAN ZAJĘĆ ZBIOROWYCH NA ROK SZKOLNY 2017/18

SZKOŁA I STOPNIA

KSZTAŁCENIE SŁUCHU, RYTMIKA – mgr Renata Gregorczuk sala nr 8

poniedziałki:

14.15 – 15.00 – kl. I dz. A ( kszł. sł.)

15.00 - 15.45 – kl. IV dz. A ( kszł. sł.)

15.45 – 16.30 – kl. V dz. A i B ( kszł. sł.)

16.30 – 17.15 – kl. IV dz. B ( kszł. sł.)

17.15 – 18.00 – kl. III dz.B ( kszł. sł.)

18.00 – 18.45 – kl. II dz.A ( kszł. sł.)

18.45 – 19.30 – kl. III dz. A ( kszł. sł.)

wtorki:

15.00 – 16.30 – kl. II dz. B ( kszł. sł. + rytmika)

16.30 – 18.00 – kl. I dz. B ( kszt. sł + rytmika )

18.00 – 19.30 – kl. III dz. B ( kszł. sł. + rytmika )

19.30 – 20.15 – kl. III mł. ( kzt. sł)

środy:

14.15 – 15.45 – kl. I dz.A ( kszł. sł. + rytmika)

15.45 – 16.30 – kl. IV dz.A ( kszł. sł.)

16.30 – 18.00 – kl. II dz. A ( kszł. sł. + rytmika)

18.00 – 18.45 – kl. V dz. A+B ( ksz. sł)

18.45 – 19.30 – kl. IV dz. B ( kszł. sł)

czwartki:

15.00 – 16.30 – kl. III dz. A ( kszł. sł + rytmika )

16.30 – 17.15 – kl. III mł. ( kszł. sł.)

17.15 – 18.00 – kl. I dz. B ( kszł. sł.)

18.00 – 18.45 – kl. II dz. B ( kszł. sł.)

 

KSZTAŁCENIE SŁUCHU - dr hab. Sławomir Zamuszko sala nr 12

soboty:

9.30 – 11.00 – kl. I mł.

11.00 – 12.30 – kl. II mł.

12.30 – 14.00 – kl. IV mł. + kl. VI dz.

 

KSZTAŁCENIE SŁUCHU – lic. Monika Szczęsna sala nr 8

soboty

10.15 – 11.45 -kl. IV dz. C

 

AUDYCJE MUZYCZNE – mgr Urszula Grzesińska_______________________sala nr 5

soboty:

10.15 – 11.00 – kl. VI dz.

11.00 – 11.45 – kl. I mł.

11.45 – 12.30 – kl. IV dz. A,B,C

12.30 – 13.15 – kl. II mł.

13.15 – 14.00 – kl. III mł.

14.00 – 14.45 – kl. Vdz. A i B

 

CHÓR SZKOLNY ( od kl. IV dz i od kl. I mł.) – mgr Agnieszka Maślanka sala nr 2

poniedziałki:

17.45 – 19.15

 

ORKIESTRA (od kl. IV dz) - prof. dr hab. Szymon Kawalla

-aula nr 19

soboty:

8.00 – 8.45 – próba sekcji instrumentów dętych, perkusji, akordeonu

8.45 – 10.15 – próba całej orkiestry

10.15 – 11.00 – próba sekcji instrumentów smyczkowych

 

ZAJĘCIA ORFFA / ZERÓWKA MUZYCZNA PRZYGOTOWUJĄCA DO SZKOŁY MUZYCZNEJ

mgr Anna Waszczeniuk _______________________________________________________sala nr 2:

środy i piątki 17.15 – 18.00

 


   

Zespól kameralny nagrodzony

Wpisany przez Ewa Zielińska poniedziałek, 05 czerwca 2017 15:05

Zespół kameralny szkoły II stopnia pod dyr. Agnieszki Maślanki - w składzie:
Faustyna Sasin - skrzypce
Karolina Wojcieszkiewicz - skrzypce
Stanisław Marczuk - flet
Maria Woźniak - wiolonczela

zajął I MIEJSCE w X Konkursie Zespołów  Kameralnych "Juvena" odbywającym się w Sulejówku w dn. 3 czerwca.
Gratulujemy ;)
   

KLASA ORGANÓW i KLAWESYNU

Wpisany przez Ewa Zielińska poniedziałek, 29 maja 2017 15:10

Od nowego roku szkolnego 2017/18 planujemy otwarcie w naszej szkole 2 nowych klas:
ORGANÓW
KLAWESYNU
Zapraszamy ;)

   

III Miejsce dla naszej uczennicy

Wpisany przez Ewa Zielińska piątek, 26 maja 2017 15:33

Nasza uczennica EMILIA ROZBICKA ( kl. I dz)  -  fortepian - klasa p. Anny Kos - zdobyła III NAGRODĘ na XVIII Międzynarodowym Konkursie " Moje inspiracje muzyczne" odbywającym się w PSM I st im. I. J. Paderewskiego w Nałęczowie.
Gratulujemy uczennicy i nauczycielowi prowadzącemu ;)
   
Odsłon : 131711